KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11686118
nr 1168 6118
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Etsning, "Gunlög", ej signerad, ej ramad, motivet: 29x22 cm
Kondition: vikskador
måndag 12 mars 2018
kl 18:57:35
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson